BleachRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BleachRPG


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Главната бърлога

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Главната бърлога Empty
ПисанеЗаглавие: Главната бърлога   Главната бърлога Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 7:36 pm

Това място приличаше на пещера,то бе много зловещо.Главната бърлога бе тъмна,по стените й имаше паяжини и някакви зловещи следи от кръв.Самото място бе адски студено и неприветливо.На пръв поглед в него нямаше никой,но всъщност един огромен и арогантен холоу живееше там.
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Молввет Перси

Молввет Перси


Брой мнения : 21
Join date : 11.02.2008
Местожителство : Las Noches, Hueco Mundo

Информация за героя
Ранг: Холоу
Здраве: 37
Реятсу: 36

Главната бърлога Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната бърлога   Главната бърлога Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 1:17 am

Перси бродеше из Хуеко Мундо....Изведнаж, все едно дочу нещо да го вика, уголи зъби и тръгна към гласа, който вече бе изчезнал....Не вървя много, защото дори и когато ходеше бе доста бърз....Огледа се и забеляза една зиинала дупка, поставяща началото на една огромна пещера. Перси пристъпи навътре и видя кръв по стените. Пресегна се и прокара пръз през нея, след което го облиза с наслада, и точно в този момент видя как към него се приближава една голяма фигура, отчертаваща се само на бледата светлина, достигаща до вътрешността на пещерата. Съществото заговори, казвайки: "..................
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Главната бърлога Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната бърлога   Главната бърлога Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 1:44 am

Кой си ти-със зловещ глас каза то...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Молввет Перси

Молввет Перси


Брой мнения : 21
Join date : 11.02.2008
Местожителство : Las Noches, Hueco Mundo

Информация за героя
Ранг: Холоу
Здраве: 37
Реятсу: 36

Главната бърлога Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната бърлога   Главната бърлога Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 2:07 am

"Аз съм, Молввет Перси. Този, който ще стане по-силен от всички други и ще покаже на света моща си.... А ти си един грамаден холоу, който ми изглежда на всичкото отгоре и арогантен, защото долових такива нотки във въпроса ти..... Сега ще ти покажа какво се казва сила" - казвайки това Перси нападна с ръката си холоула и........
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Главната бърлога Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната бърлога   Главната бърлога Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 8:09 pm

Холоуът само замахна с огромната си опашка и изхвърли другия холоу с няколко метра назад,след това се приближи до него и каза:
-Как смееш да ме нападаш-след което се усмихна,доколкото можеше и довърши-харесваш ми.Не си поплюваш и все пак ако отново направиш нещо такова ще умреш.-чудовището побутна малко новодошлия:
-Хайде да тръгваме-отегчено каза той...


П.С.Пиши в град каракура,прая тема ся.И сори,че не пиша често ама тва даскало ше ма умори...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Sponsored content





Главната бърлога Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната бърлога   Главната бърлога Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Главната бърлога
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BleachRPG :: Кошче :: Преместени теми :: Свърталището на Холоуите-
Идете на: