BleachRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BleachRPG


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 8:50 pm

Както във всяко младо РПГ и това има свойте недостатаци.Зада бъде направено по-добре,както външно такак и като GAMEPLAY,ние се нуждаем от вашите съвети.Поради тази причина ви моля тука да давате обективни и зрели решения,който могат да помогнат на РПГ-то да стане по-добро място.
Върнете се в началото Go down
Тейней Йами

Тейней Йами


Брой мнения : 53
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: 2 Офицер на 1 отряд
Здраве: 57
Реятсу: 40

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 12:40 am

Предложението е кратко и ясно, спрете с тия лиготий "аз само ще пиша там", така бавите всички ни.Аз сега гледам как в 1-та площадка пишат, в другата не и обратново, е това е супер тъпо О.О
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 12:53 am

Еми,аз изрично съм казал на колегата да не пише в моята площадка ,тъйкато всеми от нас си има планове.А твоя герой само лежи и спи.Аз какво мога да направя Very Happy
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 1:49 am

Предлагам да се вкарат малко от героите от анимето.Примерно капитаните,някой друг лейтенант,някой човек и така.Да има баланс и така ще се доближим повече до играта.И сега няма да чакам да търсите още админи,че да ги направите капитани,защото аз не искам да съм в отряд 1.Примерно говоря,може да сложите няколко капитана като искате,ама ще е по-интересно..Може някой,някой път да търси сенсей и да намери 1 от тях.И така ..
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 1:50 am

Това е вече решено.Скоро тази "екстра" с търсенето ще я има .
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 1:54 am

Предлагам да се добави още 1 скин,защото лично мен,този ми дразни очите.Не да го махате,а ако можете да добавите още 1.И също така няма да е зле да се сложат отрадите в Обществото на Душоте.Първо,че е малко грозно,2ро че изглежда доста неподреден самият форум.Ако можете да ги подредите самите форуми да са по-малко.
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:13 am

Относно отрядите.И аз в началото мислех да ги напрая както са си в анимето.Обаче,така няма никакъв прогрес в играта.Например ти искаш да станеш лейтенант на 11 отряд и си достатъчно силен.Но не можеш,защото еди си кой герой вече е.Тва ми беше замисълът.Но щом така не ви харесва добре.
И още нещо,Арахачи не пиши,че нещо е решено преди да сме се консолтирали.Както и да е.Утре ше напрая тва с отрядите...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:16 am

За това казах,че може да сложите някои герои.Точно заради това,че някой може да стане еди какъв си ранг.Според мен идеята е добра и ако се колебаете пуснете анкета ^^ !!
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:19 am

Абе аз това ще го направя.Ще пусна героите.Само че така няма да има много голям прогрес.То и сега можеш да станеш по-висок пост.Кой е казал,че не можеш.Може така да стане,че аз както съм капитан ан 1 отряд,да се бия с някой до смърт или там по друг начин и съответно играчът да стане капитан...

Героите ще ги направя утре.Моля всеки да казва къде искам да го слагам...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:23 am

Понеже съм по предложенията и системите имам още нещо в предвид.Мисля,че ще трябва да се направят няколко реклами,за да разпространим форума.Примерно замунда,някой друг форум.Да се викат хора и да се дават награди или нещо от сорта.
Това едно на ръка,а сега за Рп-то..Мисля,че ще е по-забавно и интересно ако разбообразим темите,като се добавят магазини и т.н. Абе мета където можеш да похарчиш парите си.А вече какво ще има ще се мисли по-нататък.Все пак форума си от скоро пуснат и е рано да се мисли за тия неща .. (е не е толкоз,ама .. ^^)
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:27 am

Абе баш от скоро си е.Няма една седмица още май Very Happy .Иначе утре ще се заема и с това...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Sponsored content





ПРЕДЛОЖЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ   ПРЕДЛОЖЕНИЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BleachRPG :: Кошче :: Преместени теми :: Предложения относно форума-
Идете на: