BleachRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BleachRPG


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 С какво обичате да се забавлявате ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

С какво обичате да се забавлявате ? Empty
ПисанеЗаглавие: С какво обичате да се забавлявате ?   С какво обичате да се забавлявате ? Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:39 am

Кажете кое е вашето хоби.Какво обичате/необичате да правите.Какво ви мъчи и такива неща.. ^^ !!
Върнете се в началото Go down
Тейней Йами

Тейней Йами


Брой мнения : 53
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: 2 Офицер на 1 отряд
Здраве: 57
Реятсу: 40

С какво обичате да се забавлявате ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво обичате да се забавлявате ?   С какво обичате да се забавлявате ? Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 6:18 pm

Обичам да карам ск8 и да излизам с приятели, както и да седя на компа и да играя на пс2-ката.Мразя да ходя сутрин на училище и да ходя на уроци(пак сутрин)
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

С какво обичате да се забавлявате ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво обичате да се забавлявате ?   С какво обичате да се забавлявате ? Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 10:02 pm

Аз пък обичам много да мързелувам,да си гледам кефа .. Да правя какво си иска където си искам,без никой да ми казва нещо.Мразя да ми дават зор ^^ !!
Върнете се в началото Go down
Молввет Перси

Молввет Перси


Брой мнения : 21
Join date : 11.02.2008
Местожителство : Las Noches, Hueco Mundo

Информация за героя
Ранг: Холоу
Здраве: 37
Реятсу: 36

С какво обичате да се забавлявате ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво обичате да се забавлявате ?   С какво обичате да се забавлявате ? Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 12:31 am

Аригаме Тао написа:
Аз пък обичам много да мързелувам,да си гледам кефа .. Да правя какво си иска където си искам,без никой да ми казва нещо.Мразя да ми дават зор ^^ !!

Само така....Ем аз отделно от това обичам да спортувам, ма тва е когато съм в настроение.....- футбол, волейбол, баскетбол, тенис на маса, федрбал, каране на колело и плуване....Тва са осн неща....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С какво обичате да се забавлявате ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво обичате да се забавлявате ?   С какво обичате да се забавлявате ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
С какво обичате да се забавлявате ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BleachRPG :: Кошче :: Преместени теми :: Забавления-
Идете на: