BleachRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BleachRPG


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Офисът на Хитсугая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 8:01 pm

Тази стая бе много уютна.След като влезеш в нея,точно отсреща се намираше едно голямо бюро с множество листи по него.Подът бе излъскан толкова добре,че чак можеше да се огледаш в него.Общо взето цялото помещение бе голямо,но с много малко предмети,които обаче бяха добре подбрани,като даваха завършесност на стаята.
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 9:01 pm

Тао бе упътен към офиса на капитана на 10 отряд.Той очакваше неговият капитан да е висок и едар мъж,който е може би най-силният капитан в Обществото на Душите.Но това го мислиеше само Аригаме,дали щеше да бъде така зависише от настоящият му капитан.Когато стигна кабинета,Тао се поизтупа малко и влезе,като този път не седна на земята,а изчака до нея и ...
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 12:06 am

Но единственоито което очитему видяха и от което неможеха да се отлепят бяха 2 огромни женски гърди,при чиито вид ти се иска да кажеш:
"Ебре дебре.Що стана тука ."
Капитан го нямаше ,но тук бе неговия помощник- Масумото Рагику,която като видя момчето попита :
"Кой си ти и с какво мога да ти помогна"
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 12:29 am

Когато Тао зърна 2-те големи "очи" на Лейтенанта си,той започна да се изчервява,но след малко се свести и започна да говори.
-Аригаме Тао,изпратиха ме в този отряд и мисля,че съм 1ви офицер..Много сте сладка..-после Тао се обърна и погледна тавана,като продължи да се изчервява.Даже му потече кръвчица от носа ..
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 1:09 am

<> Е това с кръвчицата ме разби king .

Жената само се приближи ,като постави ръце на коленете си каза тихо:
"Благодаря ти .С каква цел каза ,че си дошъл тука.Капитана го няма съжелявам."
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 2:27 am

-Ами всъщност и аз незнам.Изпратиха ме тук от Академията.Сега като съм Шинигами,даже съм някакъв си офицер тук,си нямам на идея какво да правя.Вие ми кажете г-це Мацумото.Не съм бил Шинигами преди,така че и аз незнам-каза Тао,като бе леко възмутен,че няма какво да прави или поне още незнаеше,като започна да се чуди,защо когато погледне "очите" на привлекателнат жена пред себе си кръвчицата продължаваше да блика,а момчето не спираше да я трие..

(Все пак съм лидер на Джирая Брадърс в др.-то Рпг.Пък и само на перверзниците и тече кръвчица
lol! )
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 1:39 pm

Матсумото го погледна и каза:
-Добре тогава,отивай на тренировъчната площадка.Капитанът скоро рябва да е там...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Sponsored content





Офисът на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Офисът на Хитсугая   Офисът на Хитсугая Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Офисът на Хитсугая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BleachRPG :: Кошче :: Преместени теми :: Отряд 10-
Идете на: