BleachRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BleachRPG


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 8:02 pm

Това бе значително голяма площадка,на която преобладаваха множество скали и дървете.Имаше разбирасе и малка рекичка.Множеството скали правеха терене доста подходящ за здрави тренировки,а малкото храси придаваха уют на мястото.


Последната промяна е направена от на Нед Фев 03, 2008 8:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 2:09 pm

Когато Тао пристинга на площадката,забеляза че на нея още няма никой.Но бързо видя малката рекичка,до която той веднага седна и започна да се усмихва,като се чудеше как ли ще изглежда капитана му.Той видя,че лейтенанта е жена с красиви,големи "очи" , но все пак не прибързваше да я подценява.Докъто чакаше,момчето извади новият си занпакутоу и започна да го гледа странно.Когато го държеше Аригаме се чувсвтваше даже по-близък с него и водата..Не можеше да го опише и даже малко се притесни,за това го приба и продължи да чака капитана си,на който знаеше само името - Хитсугая Тоуширо и ...
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 2:12 pm

И продължи да си чака,като не след дълго усмивката му зачезвана на някаде ,а от капитана нямаше и следа.
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:02 pm

-Къде се бави този капита?-се питаше постоянно момчето,като докато чакаше,реши да дремне и без това времето беше прекрасно и спокойно..
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:14 pm

Момчето се онесе и заспа дълбоко,дърветата бяха брулени от неспокойния вятър,а от капитана нямаше и следа.Едвали ще дойде скоро,тъйкато той бе един от най-заетите сред 13-сете отряд-ни капитана.
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:27 pm

Когато Тао се събуди разбра,че капитан още няма.За това реши да потренира с новият си занпакутоу.За това се изправи и започна да замахва към 1 дърво,като не се отдалечаваше от водата.Започна да удря силно,после слабо..Като накрая започна да се върти около дървото.Той още не можеше да разбере защо се чувства така странно,като е до водата и тренира с меча си и най-чудно му беше защо капитана му не идваше..Това доста изкара от релси Тао,който започна да замахва доста силно,достатъчно,че да отреже дървото и ...
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:30 pm

В този момент се появи и Хитсугая:
-Здравей-спокойно каза той-би ли се представил?...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:48 pm

Тао продължаваше да тренира,като за момент се обърна и се изкикоти,като каза самодоволно:
-Ти пък кой си и защо да ти се представям..-После се обърна и продължи тренировката си и ...
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 6:07 pm

Хитсугая погледна Тао ядосано,след което само каза:
-Bakudou 1-и момчето замръзна на мяст.Сега то не можеше да се движи и трябваше да изслуша сенсея си:
-Кой съм аз ли,кой съм аз.Аз съм твоя капитан и ако не си разбрал трябва да се отнасяш с уважение към мен.А сега ако нямаш нищо против представи се...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 6:20 pm

Тао погледа с нервен поглед,като започна да говори.Не проявяваше никакъв знак на страх и не беше съгласен,че ще има капитан голям колкото него:
-Аригаме Тао,1ви офицер на 10-ти отряд..Проблем капитане ??
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 1:41 am

Тъйкато на капитана му писна "набора" да се прави на много смел и силен ,само отприщи 10% от риатсуто си(когато екра става все едно има огън там когато кенпачи си пуска пълната сила) ,като мигновенно момчето падна на колене и запонча бързо да се поти.Почи припаднало и едвам дишащо чу димите на капитана си:
"Отнасяйсе с повече уважение и ми кажи по подобаващ начин ,с каква цел си дошъл тука." Като прекрати изпускането на риатсу и техниката също(с която си хванат)/
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 2:22 am

"Поне е силен,значи не трябва да го подценявам.Сега поне знам с кой си имам работа" -каза си на ум Тао и се изправи бавно,като се изтупа и започна да говори на висок глас:
-Съжелявам капитане,беше ми чудно дали сте толкова силен,все пак трябва да видя на какво е способен капитана ми,преди да почна да се отнасям с уважение.Това е моят метод.Нека започнем от начало.Аз съм Аригаме Тао и преди около 2 часа бях пуснат от академията,а академията ме прати тук.Аз съм 1ви офицер на 10ти отряд и бях изпратен от лейтенанта ви тук,за да се срещнем..Всъщност и аз незнам защо съм тук,вие ми кажете..-когато Аригаме приключи дългата си реплика,се усмихна самодоволно и се приближи,като прибра занпакутоу-а си и изчака отговор...
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 3:06 am

"Това място бе избрано и определено само за една цел-усъвършенстване на способностите на даденото шинигами.Ти си дошъл тука само зада тренираш.За това нека потренираме малко.Нямам време за спаринг ,за това ще се наложи да ти дам задача .Отиди при онази мишена*посочва една сравнително нищозна мишена направена от метал* и я разруши.Когато го направиш си почини .Аз ще дойда по някое време да видя какво става." след което се изтреля на някаде.
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 3:20 am

"Няма време,дрън дрън.." - си говореше Тао,като отиде при нищозно изглеждащата мишена..Преди да започне,Тао започна да се концентрира,като се надяваше да не е толкова трудно.Той бавно извади Занпактуото си и започна да замахва силно и ...
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 3:30 am

И мишената не помръдна.Тука се изисква не само сила.
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 1:13 pm

Тао продължително замахваше,като забеляза че нищо не става.Той започна прецизно да преценява всеки свой удар,като при всеки изпускаше реятсуто си.Тази тренировка беше уморителна и тежка,та момчето за първи път се сблъскваше с метална мишена.Аригаме се бе напрегнал и започваше да обмисля ударите си,той продължи да нанася силни удари,като този път замахваше с цялото си тяло и ...
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 3:36 pm

Но изпускането нищо не помогна за сломяването на иначе простата задача,освен да изморява начинаещия.
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 7:07 pm

Веднъж бащата на Тао,му каза,че всеки занпакутоу си има име.И ако притежателят разбере името на занпакутоу-а си,ще получи повече сила.За това момчето реши,че ако научи името на катаната си,ще може без проблем да се справи с металната мишена.Той седна и постави занпакутоа си пред себе си,като го държеше с двете си ръце.Започна да се концентрира,като се опитваше да комуникира с меча.Беше трудно защото незнаеше какво да прави и все пак продължаваше да напъва ума си и да се съсредоточава в/у меча и ...
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 7:45 pm

Хитсугая разбра какво иска да направи момчето и реши да се намеси:
-Виж,за ши-кай ще тренираш малко по-късно.Тази тренировка е,за да можеш да се биеш със своя занпакутоу.А сега продължавай,имаш напредтк...


П.С.Абе Арахачи до сега трябваше да я е разбил,смисъл,това не е чак толкова трудно...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 8:44 pm

Тао се оттегчи,като чу че и това няма да подейства,за това реши да пробва последен път.Ако сега не станеше,момчето щеше да се откаже,че от каде той ще знае какво точно трябва да направи.За това се съсредоточи и изпусна малко от реятсутото си.Когато се почувства готов,си пое дълбоко въздух и замхна с цяла сила към мишената и ..

(Да бе и аз това си викам,пък и кво друго освен сила трябва тук,логика ?? ^^ )
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 8:55 pm

И най-накрая мишена се разпадна:
-Почини си-каза Тойширо,като междувременно се облегна...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 9:07 pm

Тао се отпусна и седна до капитана си,като започна да говорию:
-Съжелявам за по-рано капитане,просто това е моят метод да видя дали сте силен.А междувременно ще ме научите ли на шикай,знам какво е на теория,но незнам как да го изпълня..-Каза момчето,като изчака капитана си и ...
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 9:11 pm

Ще те науча по-късно.След като си починеш ще направим един спаринг,с който трябва да затвърдиш уменията си за боравене със занапкутоу-каза капитанът и се усмихна дружелюбно...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 9:39 pm

Тао не беше много уморен и за това на 20-тата минута стана и взе занпактуота си,като заяви че е готов:
-Капитане,може ли преди да започнем да ми покажите вашият Ши-кай и Бан-кай..-После Тао зае защитна позиция,като не се надяваше на отговор и зачака..
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 9:46 pm

-Амм-капитанът леко се усмихна-не ти трябва да виждаш ши-кая ми момче,а сега атакувай...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Sponsored content





Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BleachRPG :: Кошче :: Преместени теми :: Отряд 10-
Идете на: