BleachRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BleachRPG


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Класната стая

Go down 
+15
Асука Саюри
Ооками Шируба
Кетсу Акай
Сатетсу Арани
Араши Коусетсу
Шахдии Кера
Каяки Ядо
Хидой Йами
Арахачи Набура
Урума Куроари
Фукиу Йами
Урей Йами
Тейней Йами
Фукачи Усаги
Ейзан Ханари
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Урума Куроари

Урума Куроари


Брой мнения : 12
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 55
Реятсу: 35

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:36 pm

Куроари се замисли малко и каза:
----Сейрейтей- Буквално преведено "Дворът на чистите души" е мястото ,където живеят всички благородни души и Шинигамитата,Гилиан е едно ниво по-слаб хлуоо след Аранкан.
Момчето се почесапо главата и каза:
----Не съм мнгого сигорен но мисля че Вайзард са група Шинигамита, предатели който са успяли да усвоят силите на Холоул.
Върнете се в началото Go down
http://vzeminagrada.zzl.org/vote.php?id=2192
Шахдии Кера

Шахдии Кера


Брой мнения : 3
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:38 pm

Кера пристъпи плавно в стаята и приседна на последния чин до прозореца. Подпря брадичката си с две ръце и се огледа с интерес към останалите в стаята. Дишането й бе спокойно, а погледът отвеян както винаги.
Върнете се в началото Go down
Араши Коусетсу

Араши Коусетсу


Брой мнения : 25
Join date : 27.01.2008
Age : 34

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 13 отряд
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:44 pm

Араши си сегеше на мястото и наблюдаваше как останлите биват изпитани. Доста въпроси бяха минали, ката че беше възможно да започнат да се повтарят. Момчето спокойно чакаше своя ред, като си припомняше всико научено.
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:46 pm

<>Егаси какво стана туак Shocked

Изпитващото шинигами погледна Фукиу и каза:
"Фукиу ,я пак кажи какво е гилиян ,че не те чух" каза уж разсеян шинигамито.
След което за момент видя 3 нови фигиру да влизат ,като добави:
"Ами вие тримцата.(Ядо,Хидой Кера) ,ще е добре да се представите и да ми кажете какви дела ви водят в нашата скромна компания." след като зачака техните отговори погледна Куруари и каза:
"Браво " отвърна след което видя едно момче на одалечен чин,който явно се бе позамисли.
"Ами вие господине,можели да ми се представите, като се изправи зада го види по добре,като погледна Араши


Последната промяна е направена от на Нед Яну 27, 2008 11:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Араши Коусетсу

Араши Коусетсу


Брой мнения : 25
Join date : 27.01.2008
Age : 34

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 13 отряд
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:49 pm

- Араши Коусетсу - предтсви се набързо момчето - Само една е причината да съм тук. Да сме тук. Всеки който минава през тази стая, минава с една единствена цел - да стане шинигами. Невярвам нечии намерения да са различни.
Върнете се в началото Go down
Хидой Йами




Брой мнения : 3
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 45
Реятсу: 25

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:50 pm

Хидой се изправи и каза:
- Аз съм Хидой Йами. Ако желаете може да започнем - и погледна сериозно изпитващия...
Върнете се в началото Go down
Каяки Ядо

Каяки Ядо


Брой мнения : 4
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: ученик
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:51 pm

Аз съм Каяки Ядо отгледана от един непознат който ми показа че живота е игра и аз мога да я играя ако съм силна затова дойдох при вас.
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:52 pm

ОФФ:Тъй като станахте много тука Фукиу,Усаги и Тейней,сега ще направя една тема в Руконга,пишете там
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Шахдии Кера

Шахдии Кера


Брой мнения : 3
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:55 pm

- Аз съм Кера, Шахдий Кера. - лаконично и меланхолично отвърна момичето без да трепне, а с едно премигване погледа й се отмести към задаващия въпроси.
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:58 pm

"Много си прав Араши.Исках да се уверя ,че знаете с кавка цел сте тука.Сега ,тъйкато виждам ,че внимавате нека ви задам по един въпрос и на 2-мата(Араши и Ядо).
Араши- Колко са начините да станеш Капитан в Градът на душите?!?
Адо- какво става ,когато Аранкан произнесат името на меча си?!?"
След което скръсти ръце и зачака да види техните отговори.И понеже бяха само по един въпрос,се надяваше да отговорят подробно и точно.
Върнете се в началото Go down
Араши Коусетсу

Араши Коусетсу


Брой мнения : 25
Join date : 27.01.2008
Age : 34

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 13 отряд
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 12:06 am

- Начините са два - зпапочна уверено Араши - Единият е да притежаваш умения от висок клас и голяма сила, но не само физическа, а и духовна. Другият начин е когато победиш настоящият капитан на отпряда в битка до смърт.
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 12:18 am

"Добре Араши.Я ми кажи как се казва "умения от висок клас " за който говориш" след което се обърна към Хайдо и каза Я ти момче ми отговори на следните въпроси:
"От каде произлизат БАУНТО-тата и какво представляват МОДИФИЦИРАНИ ДУШИ" след което зачака отговорите и на двамата.
Върнете се в началото Go down
Каяки Ядо

Каяки Ядо


Брой мнения : 4
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: ученик
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 1:07 am

Ами Когато Аракан кажат името на мечът си те се сливат с него и стават много по-силни от преди.
Върнете се в началото Go down
Араши Коусетсу

Араши Коусетсу


Брой мнения : 25
Join date : 27.01.2008
Age : 34

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 13 отряд
Здраве: 30
Реятсу: 40

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 10:19 am

- Ами например е за далжително де бъде постигнат Бан-кай - отговори момчето
Върнете се в началото Go down
Урей Йами

Урей Йами


Брой мнения : 15
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: 3 Офицер на 1 отряд
Здраве: 35
Реятсу: 25

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 2:35 pm

-Руконгай, още познат като Града на странстващите души е най-голямата част от Обществото на Душите и тази с най-много популация.Тя е разделена на 320 области(80 в Северен Руконгай,80 в Западен..). Няма определение, че Шинигамитата трябва да патрулират там, затова хората разчитат главно на себе си за всичко..
-Аранкарите, са Холоул които са махнали своята маска, и са придобили сили на Шинигами. Името Аранкар, всъщност е испански глагол който означава "Махам", "Откъсвам", аве общо взетоо... ПУМИЯРИ - засмя се той-
- Ши Кай е освобождаване на духа от занпакутоу и така ако не се бъркам...
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 4:10 pm

"Много добре на всички ви.Това бе достатачно да видя вашите знания.Сега искам да дойдете с мене ",като той тръгна на някаде.....



[b]<>Ще бъде направена тема в Руконгай.Там ще видите новата задача.[/b]
Върнете се в началото Go down
Сатетсу Арани

Сатетсу Арани


Брой мнения : 10
Join date : 27.01.2008
Age : 30

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 45
Реятсу: 45

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 5:59 pm

Арани влезе в стаята и когато видя че няма никои зачака някои да доиде.
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 6:38 pm

В този момент влезе някакъв жена на около 29 години.Тя спокойно отиде и седна на бюрото си:
-Аз съм Тайки но Ками,а ти си?-след което погледна момчето и се усмихна
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Кетсу Акай

Кетсу Акай


Брой мнения : 30
Join date : 28.01.2008
Age : 31

Информация за героя
Ранг: 2 офицер на 13 отряд
Здраве: 43
Реятсу: 43

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 6:58 pm

Малко след възрастната жена, вратата още веднъж се отвори, за да покаже стропйната фигура на 18 годишната Акай, която огледа стаята и с привидно любопитство премести взора си към човека, който бе влязъл преди нея. Тя не бе успяла да чуе какво е казала и за това само се поклони учтиво и след това вдигна погледа си към нея и каза:
- Добър ден, името ми е Кетсу Акай и разбрах, че трябва да дойда тук, за да стана Шинигами - след тези прости думи тя се усмихна мило, като затвори очите си и зачака отгвора на жената.


Последната промяна е направена от на Пон Яну 28, 2008 7:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 7:02 pm

В този момент жената извърна глава към Акай:
-Здравей Кетси.Аз съм Тайки но Ками.-каза жената и се усмихна-а сега би ли ми казала,каква е разликата между аранкар и обикновен холоу.Какво е еспада и какво е менос...


П.С.Абе Кетсу,това е жена не мъж
Laughing cyclops
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Кетсу Акай

Кетсу Акай


Брой мнения : 30
Join date : 28.01.2008
Age : 31

Информация за героя
Ранг: 2 офицер на 13 отряд
Здраве: 43
Реятсу: 43

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 7:21 pm

Момичето примигна за момент и се замисли, допирайки един пръст до усните си, докато извърна погледа си настрани. Припомняйки всичко, което бе чела и учила, червенокоската скоро имаше подготвен отговор и без да се бави каза ясно и точно:
- Най-главната разлика между един Холоу и един Арананкар е тази, че Аранкара е премахнал маската си и е придобил сили подобни на тези на Шинигами. Меносите представляват сбор от много Холоули, които като се съберат създават същество с много по-голяма сила. Еспада, така се наричат най-силните Аранкари, които винаги са 10 на брой и всеки има своя номер, подреден по сила сред останалите - когато най-после завърши с отговора си, момичето остана на мястото си, хващайки ръцете си зад гърба и зачака за отговора на Тайки.


/Извинявам се за това ^^" Поправих си поста/
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 7:30 pm

-Много добре-каза жената-сега били изчакала на някой чин,всъщност отиди до сенкай портата,там ще те чака едно шинигами,което ще те инструктира-след тези думи Тайки погледна към Сатетсу и продължи-а ти си момче,не чух името ти-след което една голяма усмивка се изписа на лицето й...


П.С.Ей сега ще направя темата дето трябва да пишеш в нея...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Кетсу Акай

Кетсу Акай


Брой мнения : 30
Join date : 28.01.2008
Age : 31

Информация за героя
Ранг: 2 офицер на 13 отряд
Здраве: 43
Реятсу: 43

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 7:35 pm

Момичето кимна към жената и отново леко се поклони, преди да стигне спокойно до най-близкия чин и да седне на стола. Червенокоската погледна за моемнт към момчето, което седеше на другия чин, преди да премести очи към прозореца на стаята и да се загледа в нищото, вдигайки ръката си от време на време, за да се опита да премахне кичура коса, който все така упорито стоше пред лицето й.
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 7:40 pm

ОФФ:Акай пиши в темата "Сенкай пората",в Сейрейтей,темата,както сигурно се досещаш,вече е направена ... Smile
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Сатетсу Арани

Сатетсу Арани


Брой мнения : 10
Join date : 27.01.2008
Age : 30

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 45
Реятсу: 45

Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 8:18 pm

Киске видя жената която влезе в стаята и реши да се представи:
-Здравеите аз съм Сатетсу Арани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BleachRPG :: Кошче :: Преместени теми :: Академията-
Идете на: