BleachRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BleachRPG


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Класната стая

Go down 
+15
Асука Саюри
Ооками Шируба
Кетсу Акай
Сатетсу Арани
Араши Коусетсу
Шахдии Кера
Каяки Ядо
Хидой Йами
Арахачи Набура
Урума Куроари
Фукиу Йами
Урей Йами
Тейней Йами
Фукачи Усаги
Ейзан Ханари
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 10:19 pm

-Казвам се Аригаме Тао.Разчитам на вас да ме научите на кавкото е нужно за да завърша,за да стана Шинигами..-отговори с студен глас Тао,като се изправи и отиде пред нея,като започна да я гледа с остър поглед..
Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 10:29 pm

-Добре,но преди това би ли ми отговорил на три въпроса:
1.Какво е Сейрейтей
2.Какво е ши-кай
3.Какво е бан-кай-жената го погледна усмихната и зачака отговор...
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 10:40 pm

-Ши кай-първото ниво на един шинигами заnpakutō -
средството, с което
извършва ритуала за прехвърляне на
душа към Soul Society. За да го използват, шинигамито трябва да научи
името на своя меч. Това не е просто игра, защото духа на меча си има
вече име. Което означава че шинигамито трябва да може да общува
перфектно със душата в своя zanpakutō. постигането на Ши Кай е символ
че можеш да продължиш да развиваш следващото ниво на своя Soul Slayer.

Сейретей-мястото където живеят всички благородни души и Шинигамита

Бан кай - второто ниво на 1 Занпакутоу.Всеки бан кай е трудно постижим,всеки е различен.Има 3 начина за осъществяването му.Всеки Бан кай дава различна сила,някои бързина,а пък други сила.Използват го само капитаните и рядко лейтенантите.То е едно от препядствията за ставане на капитан в даден отряд.-каза момчето,като седна отново на земята и се зачуди дали имаше нещо вярно в отговорите му.



Върнете се в началото Go down
Ейзан Ханари
Admin
Ейзан Ханари


Брой мнения : 158
Join date : 26.01.2008

Информация за героя
Ранг: Капитан на първи отряд
Здраве: неизвестно
Реятсу: неизвестно

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 10:44 pm

Много добре Аригаме-каза Тайки-минаваш...


П.С.Ся ще напрая тема в Руконгай,с твоята мисия Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://bleachbgrpg.catsboard.com
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 12:53 am

"Само нека спомена,че от тук нататък аз поемам Академията .."
-------------------------------------------------------------------------------

Сенсеят беше впчатлен от "новите таланти" .. С радост ги пускаше на мисий и се надяваше да са се справили добре на изпитите за Шинигами.Тайки обичаше децата,но обичаше повече работата си,за това не възнамеряваше да бъде толкова добронамерен повече.Реши да го кара по-твърдо,защото искаше да е сигурен,че не пуска неспособни и неталантливи хлапаци които си мислят,че да си Шинигами е детска игра.Въпреки всичко сега нямаше никаква работа,защото нямаше кандидати.Реши да почисти стаята и да седне до прозореца за почивка..
Върнете се в началото Go down
Икари Шикару




Брой мнения : 7
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 25
Реятсу: 45

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 11:45 pm

Шикару влезе в стаята и зачака изпитващия да му обърне внимание.Той постоянно гледаше пода, но това не правеше впечатление на никой засега.
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 9:48 am

В стаята влезе Тайки,който тъкмо беше привършил с чистенето на стаята.Когато влезе той се усмихна,като видя че вътре има кой да "терори"..Тайки седна на стола си и прикани момчето да дойде пред него,като започна да говори:
-Първо се представи и кажи нещо за себе си и когато го направиш ще започнем..
Върнете се в началото Go down
Икари Шикару




Брой мнения : 7
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 25
Реятсу: 45

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 4:23 pm

-Аз съм Икари Шикару, отскоро в soul society...около две години.Не смятах да идвам в академията, но реших да стана по-силен, а доколкото знам тук е единственото място.Е, стига ли ви тази информация?А, да...на 20 години. - след като каза това, той попита - Сега мога ли да получа въпросите, на които трябва да отговоря и да започвам да тренирам? - въпроса бе зададен, като Шикару така и не повдигна погледа си за да удостои изпитващия с поглед.
Върнете се в началото Go down
Аригаме Тао
Admin
Аригаме Тао


Брой мнения : 82
Join date : 30.01.2008

Информация за героя
Ранг: 1 офицер на 10 отряд
Здраве: 42
Реятсу: 30

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 8:46 pm

Шинигамито погледна леко разочарован момчето,никой не знаеше за метода му на изпитване..После започна да говори:
-Щом си толкова настоятелен добре..Искам да ми кажеш "Как можеш да стигнеш до ниво на Ши-Кай и как до на Бан-кай..? Също така и искам да ми кажеш разликата между Сейретай и Руконгай..? " Хайде започвай с отговорите и внимавай да не сгрешиш..-След като зададе въпросите си Тайки седна обратно на мястото си и загледа тавана,като наостри уши..

(Не се опитвай да Копираш постовете на другите играчи,защото ще има санкций.И не започна добре,като каза да започва сенсея с въпросите,тъй като ти си нямаш на идея ... Няма значение ^^ )
Върнете се в началото Go down
Икари Шикару




Брой мнения : 7
Join date : 27.01.2008

Информация за героя
Ранг: Шинигами ученик
Здраве: 25
Реятсу: 45

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 11:49 pm

-Струва ми се, че въпросите са множко... - опита да протестира Шикару, но след като не му се обърна внимание, той продължи - Е, явно ще трябва да казвам каквото знам, нали?Хмм...за престоя си тук знам, че...разликата между Руконгай и Сейретей е нещо като...разликата между нормалното общество и ВИП такова...gomen, разликата е в това, че Сейретей е училище за шинигами, докато другото е сравнително мирната част от soul society.В нея отиват душите след като бъдат погребани.За втория и третия въпрос...ши-кай, ако не се лъжа се постига когато се получи синхрон между шинигамито и занпакутоу-то му.Тогава меча казва името си на собственика и му помага.Мисля, че такава тренировка може да се прави само в академията, при това не от всеки.Бан-кай е последното ниво, до което се развиват уменията на всеки шинигами...е, има и изключения, но те са рядкост.Надявам се това да е достатъчно. - каза Шикару и зачака отговора на изпитващия.

/sry, не съм копирал постовете.Просто се старая максимално да се придържам към характера на героя си.А относно въпросите...май наистина не трябваше да го пиша, sry Smile /
Върнете се в началото Go down
Арахачи Набура
Admin
Арахачи Набура


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008
Age : 35

Информация за героя
Ранг: Лейтенант на отряд 1
Здраве: 45
Реятсу: 45

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 12:17 am

Много добре" каза изпитващата,като после добави:
"В общи линии е така.Може да отидеш в Руконгай на главната улица.Там ще получиш по-нататашни инструкции" каза шинигамито,като го отпрати.


<> Отиди в темата РУКОНГАЙ.Там ще намереши Тема с твоето име.Сега ще я напарвя.
Върнете се в началото Go down
Кишимото Ото




Брой мнения : 1
Join date : 05.05.2008

Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitimeПон Май 05, 2008 10:49 pm

Ото влезе в стаята и седна на един чин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класната стая - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната стая   Класната стая - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Класната стая
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BleachRPG :: Кошче :: Преместени теми :: Академията-
Идете на: